Next Page  32-33 / 40 Previous Page
Information
Show Menu
Next Page 32-33 / 40 Previous Page
Page Background

|

חוברת פעילות

|

יד חריף

.19

.20

32

|

חוברת פעילות

|

יד חריף

.19

.20

33

שלוחת גיזו

|

ציור ויצירה

|

בחוג נלמד להכיר חומרים ליצירה וביטוי אישי, נצייר ונתנסה בטכניקות מגוונות בדגש על פיתוח

יצירתיות ומיומנות. נשתמש בחומרים כגון-עיסות נייר, לבד, ניילון, חומרים מהטבע, חלוקי נחל,

נתנסה וניצור כל מיני חומרים, כאן לדמיון אין גבול.

ציור ואיור

|

"מסע בקו ובצבע, יסודות הרישום והציור". מסע בקו ובצבע הוא חוג שמטרת היא לעזור לילדים

למצוא עולם שלם של הבעה אישית, יופי ויצירה דרך הכלים של איור ורישום. הילדים ילמדו לנתח

יצירות חשובות ויציירו בסגנונות שונים ומגוונים, תוך התנסות במדיומים השונים עיפרון ועפרונות

צבעוניים, מכחולים, פסטל, צבעי מים ואקריליק.

קפוארה

|

הקפוארה היא אמנות לחימה אפרו ברזילאית, המשלבת בתוכה בהרמוניה מושלמת לחימה,

ועד מבוגרים. בחוג נעבוד על חיזוק

4

תנועה אקרובטיקה, מגוונת ומתאימה לכולם, החל מגיל

שרירי הגוף, כושר הריכוז, קואורדינציה, חוש קצב, שיווי משקל, תוך שימוש במגוון אביזרים וכלי

נגינה ייחודיים.

מחיר

מורה מיקום

גיל/כיתה יום שעות

החוג

מחלקה

210

אלעד יפרח תרום

16:00-17:00 '

אמנות ציור ויצירה א'-ג' ה

246

17:00-18:30

ציור ואיור ד'-ו'

280

18:30-20:30

ציור ורישום בוגרים

380 '

דק

30

470 '

דק

45

545 '

דק

60

כפר אוריה

בית העם

נדב יצחקי

גיטרות ד' ומעלה ב'

(קלאסית, בס

וחשמלית)

מוזיקה

שיעורים

פרטיים

תיאום שעה

מול רכזת

השלוחה

שניר כדורי

חליל צד ב' ומעלה

יעל

איצקוביץ

14:30-19:30 '

ו' ומעלה ב

פיתוח קול

09:00-12:30 '

ו

דנה לוינסון

13:00-18:00 '

פסנתר ב' ומעלה א

12:00-20:00 '

ד

אייל יעייש

14:00-20:00 '

תופים ב' ומעלה ה

ליאור

שוויצר

17:00-21:00 '

סקסופון/ ד' ומעלה א

קלרינט

תיאוריה של מתחילים

המוזיקה

165

כפר

אוריה בית

המייסדים

גבי שנקר

17:00-17:45 '

בלט קלאסי א'-ב' ב

מחול

180

16:00-17:00

ג'-ד'

180

טלי ששון

16:00-17:00 '

מחול מודרני ד'-ו' ה

165

17:00-17:45 '

ה

6-4

טרום מחול

165

17:45-18:30

א'-ג'

היפהופ

180

18:30-19:30

ד'-ו'

180

גבי שנקר

18:30-19:30 '

ד'-ו' ב

ג'אז

165

17:45-18:30 '

א'-ג' ב

מחיר

מורה מיקום

גיל/כיתה יום שעות

החוג

מחלקה

180

צלפון בית

הקהילה

מיכל

מסיקה

16:00-16:45 '

גן חובה א' ד

תיאטרון תיאטרון

190

17:00-18:00

כיתות

ב'-ג'

190

18:00-19:00

כיתות

ד'-ה'

230

19:00-20:30

כיתות ו'-ז'

חד שבועי

180

230

דו שבועי

אולם ספורט

ביה"ס

מתתיהו

יהונתן בן

הרוש

17:40-18:25 '

א'-ב' ב'-ה

דק'

45

אומנויות קפוארה

לחימה

חד שבועי

190

דו שבועי

250

16:30-17:30

ג-ד

מתקדמים

דק'

60

18:35-19:35

נבחרת

ומעלה

דק'

60

חד שבועי

240

320

דו שבועי

20:30-22:30

מבוגרים

דק'

120

180

17:30-18:15 '

טרום ג

חובה

חדש!

חדש!

חדש!